2 Haziran 2020
Ana Sayfa Gezi Duyuruları Bisiklet Haber Eymir Gölü Gezisi

Bisiklet Haber Eymir Gölü Gezisi

Bisiklet Haber ailesi olarak Tur ve Etkinliklerimize başlıyoruz. Hedefimiz 2011 yılında yapacağımız kaliteli gezi, tur ve etkinliklerimizle sizlerden tam puan alabilmek. Gezi, tur ve etkinliklerimize katılan tüm arkadaşlarımıza mutlu ve eğlenmiş bir şekilde ayrılma sözü veriyoruz.

Profesyonel kadromuzla gezi sırasındaki tüm güvenlik tedbirlerini sizler için en üst seviyede tutarak gezilerimizin daha da keyifli geçmesini sağlıyoruz.

Gezi ve etkinliklerimizde desteklerini bizden esirgemeyen Güngörler Bisiklete, Perşembe Akşamı Bisikletçileri / Ankara G. Funda ULUTÜRK’e ve Bisiklet Haber ailesi olarak bizi destekleyen tüm herkese Teşekkür Ederiz.

Bu haftaki ilk etkinliğimiz Eymir Gölü Gezisi

Buluşma Yerimiz: Atatürk Meydanı Bakanlıklar/Kızılay

Buluşma Saatimiz: 08.00

Hava Durumu:

15 Mayıs Pazar 6 20 40 91 17

Rotamız: Atatürk Meydanın dan Eskişehir yoluna çıkıyoruz. Konya yolundan Eymir Gölüne devam ediyoruz. İsteyen arkadaşlarımız Gölbaşı yokuşunu inerek Eymir Gölünün arka kapısından giriyor ve Balıkçı Büfede buluşuyoruz.

Diğer bir alternatif olarak da Gölbaşı yokuşunu inmeden İncek yolu üzerinden Portakalcı girişinden girip araziden giderek inişimizi tamamlıyoruz. Daha sonrasında yine diğer grubumuzun yanına gitmek için Balıkçı Büfe ye gidiyoruz.

Balıkçı Büfede sohbet edip çaylarımızı yudumladıktan sonra sınırları zorlayan TRT yokuşundan çıkıyoruz. TRT yokuşundan çıkmak istemeyen arkadaşlarımız için Gölbaşı yokuşunu çıkarak. İncek köprüsü altında buluşuyoruz.

Yanınızda Bulunması Gerekenler;
Yama Takımı, Yağmurluk ve Mutlaka kaskınız!

Turla ilgili soru ve görüşleriniz için;
info@bisiklethaber.com adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Bisikleti olmayan katılımcılar;
Güngörler Bisikletten Bisiklet Kiralayabilirler;
Tel: 0312 284 26 62

Nasuh Akar Mah. 1.Cadde NO:61/B Balgat / Ankara
www.bisikletgungorler.com

BU HABERE EMOJİYLE TEPKİ VER!

+10

+10

+10

+10

+10

+10

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

SON HABERLER

Sarı Mayolu Tony Martin Köprücük Kemiğini Kırdı

Fransa Bisiklet Turu’nun 6. turunu Etixx-Quick Step ekibinden Zdenek Stybar kazandı. Abbeville ile Havre arasında koşulan 190,5 kilometrelik 6. etap beklenenin tersine sakin geçti. Meteoroloji...

En Güçlü Sprinter Andre Greipel

Fransa Bisiklet Turu’nun 5. etabını André Greipel kazandı. Lotto-Soudal ekibinin sprinter’ı 2. etabın ardından Arras ile Amiens arasında koşulan 189 kilometrelik 5. etabın da...

Fransa Bisiklet Turu’nda ‘Sarı Mayo’ 2013 Şampiyonu Froome’a Geçti

Fransa Bisiklet Turu’nun üçüncü etabını Katusha takımından İspanyol Joaquim Rodriguez kazandı. Belçika’nın Antwerp kenti ile Huy yerel yönetimi arasındaki yarışmaya, bitime 60 kilometre kala meydana...

Tour De France’ın 2. Etabı Sonunda Sarı Mayo Fabian Cancellara’nın Oldu

Fransa Bisiklet Turu’nun 2. etabını, Lotto-Soudal takımından Alman Andre Greipel kazandı. Hollanda’nın Utrecht kenti ile Zelanda bölgesi arasındaki 166 kilometrelik parkurda koşulan yarışı 3 saat...