26 Mayıs 2020
Ana Sayfa Dağ Bisikleti Yarış Duyuruları International Ankara MTB Cup 22 Mayıs 2011

International Ankara MTB Cup 22 Mayıs 2011

Türkiye Bisiklet Federasyonu 2011 yılı faaliyet programında yer alan “International Ankara Mtb Cup” yarışı 22 Mayıs 2011 tarihinde Beytepe/ANKARA’da yapılacaktır.
 

1-) Yarışmanın sporcu kayıtları 21 Mayıs 2011  tarihinde saat:15.00-17.00’ de Hacettepe Üniversitesi Spor Bilimleri ve Teknolojisi Yüksekokulu Yeni Binada yapılacaktır. Sporcular ulusal kategoriler için GSGM lisanslarını, Uci kategorileri için Uci lisanslarını kayıtlar sırasında teslim edeceklerdir. ( U23 kategorisindeki sporcularda Uci lisansı çıkarıp, yarışma öncesi lisansları ile birlikte teslim edeceklerdir.) GSGM lisansı ve Uci lisansı  olmayan yarışmacılar yarışmaya alınmayacaktır.
2-) Yarışmanın teknik toplantısı  aynı tarihte saat:17.00’ de aynı bina Seminer Salonunda yapılacaktır.
3-) Yarışmalara UCI kategorilerinde Genç Erkek, Elit Erkek, Elit Bayan kategorilerindeki, ulusal kategorilerde ise Yıldız Erkek, U23 Erkek, Master Erkek, +40 Erkek, Yıldız Bayan, Genç Bayan (en az 5 sporcunun katılması şartıyla) kategorilerindeki Kulüp takımları ve ferdi lisanslı sporcular katılabileceklerdir.
– Elit Erkek ve U23 Erkek kategorisindeki sporcular beraber start alacaklardır. Harcırah ödemesi Elit Erkek klasmanına göre yapılacaktır.
– Master Erkek ve +40 Erkek kategorisindeki sporcular beraber start alacaklardır. Harcırah ödemesi Master Erkek klasmanına göre yapılacaktır.
4-) Yarışmalarda ;
a.)    Yarışmaya katılan sporculardan yarışmayı tamamlayan ilk %65’ine tam harcırah ödenecek olup bu oran dışında kalan sporculara ödeme yapılmayacaktır. (Yönetim kurulunun 18.04.2007 ve 8 nolu kararı)
b.)    Ferdi olarak illerden katılan sporcuların yanında gelen idareci ve antrenörlere herhangi bir ödeme yapılmayacaktır. Ancak, Kulüplerin İl Müdürlüğü listesinde yazılan ve kategorilerde toplam 2-4 sporcusu  harcırah almaya hak kazanan Kulüp antrenöre (veya idarecisine); 5 ve daha fazla sporcusu harcırah almaya hak kazanan Kulübün 1 antrenör ve 1 idarecisine, harcırahları. (a) bendinde belirtilen sayıları aşmamak kaydıyla merkezi ödeme şeklinde yapılacaktır.
5-)  İllerden katılan ferdi sporcular ve Kulüp Takımları; bulundukları ilin Gençlik ve Spor İl Müdürlüklerinden onaylı kafile listelerini Federasyon Görevlisine vereceklerdir. Kafile listeleri harcırah ödenmesine esas olacaktır, kafile listesi getirmeyen illerin ferdi sporcuları ve kulüplere harcırah ödenmeyecektir. Harcırahlar; Kulüplerin ve ferdi sporcuların hesaplarına yatırılacağından, banka bilgilerini yanlarında getireceklerdir. (Banka Adı, Şube Kodu, Hesap Numarası ve Iban Numarası)
6-)  Federasyonca harcırah ödenmeyen idareci-antrenör ve sporcuların yolluk ve harcırahları imkanlar dahilinde İl Müdürlükleri tarafından karşılanabilecektir.
7-) Sporcuların antrenman ve müsabaka esnasında Milli Takım kıyafetlerini giymeleri yasaktır.
8- ) Sporcuların antrenman ve müsabaka esnasında dünya şampiyonu renkleri taşıyan forma, tayt, aksesuar, vb. giysileri ve 2011 yılında UCI’a kayıtlı profesyonel bisiklet takımlarının formalarını giymeleri yasaktır.
9-) 22 Mayıs 2011 tarihinde;
a) 10.00’da Yıldız Erkek, , Master Erkek, +40 Erkek, Yıldız Bayan, Genç Bayan Startı,
b) 13.00’de Elit Erkek, U23, Elit Bayan ve Genç Erkek Startı,
c) 16.00’de Kapanış ve Ödül Töreni, yapılacaktır.

BU HABERE EMOJİYLE TEPKİ VER!

+10

+10

+10

+10

+10

+10

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

SON HABERLER

Sarı Mayolu Tony Martin Köprücük Kemiğini Kırdı

Fransa Bisiklet Turu’nun 6. turunu Etixx-Quick Step ekibinden Zdenek Stybar kazandı. Abbeville ile Havre arasında koşulan 190,5 kilometrelik 6. etap beklenenin tersine sakin geçti. Meteoroloji...

En Güçlü Sprinter Andre Greipel

Fransa Bisiklet Turu’nun 5. etabını André Greipel kazandı. Lotto-Soudal ekibinin sprinter’ı 2. etabın ardından Arras ile Amiens arasında koşulan 189 kilometrelik 5. etabın da...

Fransa Bisiklet Turu’nda ‘Sarı Mayo’ 2013 Şampiyonu Froome’a Geçti

Fransa Bisiklet Turu’nun üçüncü etabını Katusha takımından İspanyol Joaquim Rodriguez kazandı. Belçika’nın Antwerp kenti ile Huy yerel yönetimi arasındaki yarışmaya, bitime 60 kilometre kala meydana...

Tour De France’ın 2. Etabı Sonunda Sarı Mayo Fabian Cancellara’nın Oldu

Fransa Bisiklet Turu’nun 2. etabını, Lotto-Soudal takımından Alman Andre Greipel kazandı. Hollanda’nın Utrecht kenti ile Zelanda bölgesi arasındaki 166 kilometrelik parkurda koşulan yarışı 3 saat...