25 Mayıs 2020
Ana Sayfa Güncel Haber Bisiklet Proje Yarışması!

Bisiklet Proje Yarışması!

Bisikletli yaşamın gün geçtikçe arttığı ülkemizde bisiklet severlerin ve bisiklete binmeyi amaç edinmiş kişilerin katılmak isteyeceği ve hatta üretkenliklerini maksimumda gösterebilecekleri bir yarışma düşündük. Bisiklet Proje Yarışması!

Sosyal içerik taşıyacak, bisiklet ile farkındalık sağlayacak proje ya da 10-15 gün sürecek bir bisiklet turu yapmak isteseniz bu ne olurdu?  Eğer bir fikir oluştuysa kafanızda ya da hali hazırda bir projem var diyorsanız, detaylı proje dosyanızla sizleri bu yarışmada görmek istiyoruz.

Yarışma  ve Yarışma katılım Kuralları;

 • Yarışmaya firmamıza ve bisiklet takımımıza 1nci derecede ki yakınlar, firma çalışanları, takım bireyleri ve ailelerinden olan kişiler katılamazlar.
 • Projeler varsayımsal  değil  gerçekleştirilebilir  nitelikte olacaktır.  Projelerin tüm detayları (başlangıç noktası, nasıl gerçekleşeceği, neler yapılacağı, nerede biteceği v.s.) proje dosyasında tüm detayları ile belirtilecektir. Detaylandırılmamış projeler yarışmadan eleneceklerdir.
 • İlk beşe giren projelerin tüm kullanım ve gerçekleştirilme hakları Atilla Bisiklet Takımı’na devredilmiş sayılacaktır. Bu projeler takım tarafından gerçekleştirilecek ve proje sahipleri de bu organizasyonlara davet edilecektir.
 • Projeler en geç  8 Ocak 2011 tarihine kadar aşağıda iletişim bilgileri belirtilen Atilla Bisiklet Kliniği’ne Serkan TELYAKAR’a  teslim edilmek üzere, E-mail,  kargo ya da elden kabul edilecektir.
 • Proje değerlendirme komitesi tarafından kullanılabilirliği değerlendirilecek projeler arasında yapılacak değerlendirmeler neticesinde 1. , 2. , 3. sırada yer alan yarışmacılar ödüllere hak kazanacaktır. İstanbul harici illerden katılan yarışmacılar içerisinde yarışmada derece kazanan yarışmacıların ödülleri kendilerine kargo ile gönderilecektir. Kargo masrafları yarışmacılara ve katılımcılara aittir.
 • Yarışmanın dereceleri Ocak ayı içerisinde bir Ödül Töreni davetinde açıklanacaktır. İstanbul içinden katılacak yarışmacılardan dereceye girip tören davetine katılmayanlar ödül hakkını kaybetmiş sayılacaklardır.

Yarışmaya örnek olabilecek bizim gerçekleştirdiğimiz projeler;

 • İSKİ – Bir Damla Su için Bin Pedal
 • Şarıkamış Şehitlerini Anma Bisiklet Turu
 • 10 Kasım Ata’ya Saygı Bisiklet Turu
 • Çanakkale Şehitlerini Anma Bisiklet Turu
 • Bisiklet Sporunu Tanıtım ve Kültürü Yayma Standları

ÖDÜLLER;

1.lik        Ödülü Geroni 26” 21 Vitesli dağ bisikleti + 100 TL. Para Ödülü

2.lik        Ödülü Kask,Gözlük,Eldiven,Flaşör Takımı,Km. Saati + 50 TL. Para Ödülü

3.lük       Ödülü Kask,Gözlük,Eldiven + 25 TL. Para Ödülü

Ayrıca Ön Eleme’den geçen tüm yarışmacı adaylarına sürpriz hediyeler verilecektir.

İletişim Bilgileri;

Serkan TELYAKAR

Atilla Bisiklet Kliniği Nuh Kuyusu Cad. No:88/B Altunizade / İSTANBUL

Tel : 0216 474 76 06

E-mail ; serkan.telyakar@atillabisikletklinigi.com

BU HABERE EMOJİYLE TEPKİ VER!

+10

+10

+10

+10

+10

+10

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

SON HABERLER

Sarı Mayolu Tony Martin Köprücük Kemiğini Kırdı

Fransa Bisiklet Turu’nun 6. turunu Etixx-Quick Step ekibinden Zdenek Stybar kazandı. Abbeville ile Havre arasında koşulan 190,5 kilometrelik 6. etap beklenenin tersine sakin geçti. Meteoroloji...

En Güçlü Sprinter Andre Greipel

Fransa Bisiklet Turu’nun 5. etabını André Greipel kazandı. Lotto-Soudal ekibinin sprinter’ı 2. etabın ardından Arras ile Amiens arasında koşulan 189 kilometrelik 5. etabın da...

Fransa Bisiklet Turu’nda ‘Sarı Mayo’ 2013 Şampiyonu Froome’a Geçti

Fransa Bisiklet Turu’nun üçüncü etabını Katusha takımından İspanyol Joaquim Rodriguez kazandı. Belçika’nın Antwerp kenti ile Huy yerel yönetimi arasındaki yarışmaya, bitime 60 kilometre kala meydana...

Tour De France’ın 2. Etabı Sonunda Sarı Mayo Fabian Cancellara’nın Oldu

Fransa Bisiklet Turu’nun 2. etabını, Lotto-Soudal takımından Alman Andre Greipel kazandı. Hollanda’nın Utrecht kenti ile Zelanda bölgesi arasındaki 166 kilometrelik parkurda koşulan yarışı 3 saat...