31 Mayıs 2020
Ana Sayfa Macera Yarışları Adalararası Macerada Yarışları 2013

Adalararası Macerada Yarışları 2013

MACERADA, İstanbul Adaları’ndan Burgazadası ve Heybeliada’da bu yıl ilk kez düzenlenen macera yarışıdır. MACERADA yüzme, bisiklet ve oryantiring parkurlarından ve bonus etaplardan oluşmaktadır.
Yüzme etabı Burgazadası ve Heybeliada arasında, bisiklet ve oryantiring etabı Heybeliada’da yapılacaktır. Macerada macera yarışı 8 Eylül Pazar günü koşulacaktır.

Yarışmacılar, 7 Eylül 2013 Cumartesi günü saat 16.00’dan itibaren Heybeliada Çam Limanında bulunan Kızılay Gençlik Kampı’na giriş yapabilir . Yarışmacıların 7 Eylül cumartesi günü, en geç saat 19.00’a kadar giriş yapmaları gerekmektedir.

7 Eylül cumartesi gecesi tüm yarışmacı dostlarımızla birlikte Heybeliada Kızılay Kampı’nda konaklayacağız. Dileyen yarışmacılarımız brifinge katılmak şartıyla ve kendi imkanlarıyla Heybeliada’da başka konaklama yerlerinde de kalabilirler. Tüm yarışmacıların akşam verilecek olan brifinge katılımları zorunludur. Brifing sonrası gelen hiçbir yarışmacı yarışmaya alınmayacaktır. Yarışmacılara verilecek tüm malzemeler kayıt sırasında dağıtılacaktır.

Kızılay Gençlik Kampı’nda verilecek olan akşam yemeği ve sabah kahvaltısı organizasyon tarafından karşılanacaktır. Kızılay Gençlik Kampında tüm yarışmacılar için yatak mevcuttur .Yataklar 8′li ,6′lı ve4′lü odalarda ranza şeklindedir.Odalarda duş ve tuvalet mevcuttur.Kayıt yapan yarışmacıları ,odalarına Kızılay Kamp Yönetimi yerleştirecektir.Odaların önceden rezervasyonu mümkün değildir.Kamp alanında büyük boy çadırlar da mevcuttur.Dileyen yarışmcılar uyku tulumu ve matlarını getirerek büyük çadırlarda yatabilirler.

8 Eylül sabahı saat 08 00 ‘de tüm yarışmacı arkadaşlarımızla beraber, yarışmanın başlayacağı Burgazada’ya motorla hareket edeceğiz.

PROGRAM AKIŞI

7 Eylül Cumartesi

16.00 Heybeliada’da yarışmacı girişi ve kayıt başlangıcı
18.00 – 19.00 Sunum : Alper Dalkılıç – 7 KITADA 7 ULTRAMARATON
19.00 – 20.00 Yarışma Brifingi
20.00 – 22.00 Makarna Partisi
22.00 İstirahata çekilme

Heybeliada Parkur 18 Eylül Pazar

06.30 – 07.30 Kahvaltı
08.00 Tekneyle Heybeliada Çam Limanından Burgazada’ya geçiş
09.00 Yarışma startı
17.00 Yarışma bitiş saati
18.30 Ödül töreni ve kapanış

BU HABERE EMOJİYLE TEPKİ VER!

+10

+10

+10

+10

+10

+10

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

SON HABERLER

Sarı Mayolu Tony Martin Köprücük Kemiğini Kırdı

Fransa Bisiklet Turu’nun 6. turunu Etixx-Quick Step ekibinden Zdenek Stybar kazandı. Abbeville ile Havre arasında koşulan 190,5 kilometrelik 6. etap beklenenin tersine sakin geçti. Meteoroloji...

En Güçlü Sprinter Andre Greipel

Fransa Bisiklet Turu’nun 5. etabını André Greipel kazandı. Lotto-Soudal ekibinin sprinter’ı 2. etabın ardından Arras ile Amiens arasında koşulan 189 kilometrelik 5. etabın da...

Fransa Bisiklet Turu’nda ‘Sarı Mayo’ 2013 Şampiyonu Froome’a Geçti

Fransa Bisiklet Turu’nun üçüncü etabını Katusha takımından İspanyol Joaquim Rodriguez kazandı. Belçika’nın Antwerp kenti ile Huy yerel yönetimi arasındaki yarışmaya, bitime 60 kilometre kala meydana...

Tour De France’ın 2. Etabı Sonunda Sarı Mayo Fabian Cancellara’nın Oldu

Fransa Bisiklet Turu’nun 2. etabını, Lotto-Soudal takımından Alman Andre Greipel kazandı. Hollanda’nın Utrecht kenti ile Zelanda bölgesi arasındaki 166 kilometrelik parkurda koşulan yarışı 3 saat...