29 Mayıs 2020
Ana Sayfa Geziler ve Turlar 1.Burhaniye Bisiklet Festivali

1.Burhaniye Bisiklet Festivali

1. Burhaniye Bisiklet Festivali, Burhaniye Öğretmenler Mahallesi Çevre Koruma ve Güzelleştirme Derneği (BÖMÇED) tarafından düzenlenmektedir.

Bu festival 28 Mayıs 2015 Perşembe günü katılımcıların kamp alanına gelmesi, festival forması ve programının katılımcılara dağıtılması, ardından saat 20:00 de yapılacak teknik toplantı ve katılım konuşmasıyla başlayacaktır.

29,30 ve 31 Mayıs günü belirlenen parkurlar kamp alanında yapılan sabah kahvaltısının ardından başlayacaktır öğle yemeği tur esnasında verilen molada yenecek akşam yemeği ise kamp alanında yenilecektir. Festival süresince trafik ve sağlık hizmetleri yetkili birimler tarafından sağlanacaktır. Bisikletlerde oluşabilecek arızalar içinde bir adet teknik araç bulunacak. Geride kalanlarıda unutmadık onlar için bir adet süpürge araç olacak.

Türkiye’den ve Yurtdışından Burhaniye’ye gelecek bisiklet severlerin turlardan sonra günün yorgunluğunu ören’de denize girerek atabilecekler. Oksijen bakımından yoğun olan bölgemiz sayesinde katılımcılar sabah dinlenmiş olarak kalkacaklar.

Festival 150 kişiliktir ve katılım bedeli 150 TL dir. Festivale katılım formu internet sitemizde bildirilecek tarihte paylaşılacaktır. Bu formu doldurup BÖMÇED banka hesabına festival ücretini yatıran katılımcılar resmi katılımcıdır ve isimler internet sitemizde paylaşılacak bu rakam 150 kişiye ulaştığı zaman kapatılacaktır.

Söz konusu festival Burhaniye Kaymakamlığı ve Burhaniye Belediyesi tarafından desteklenmektedir. Festival ile ilgili afiş, kamp alanı ve  alt yapı çalışmalarımız ile ilgili görseller tamamlamış olup ayrıntılı bilgiler çok yakında   www.burhaniyebisikletfestivali.com adresinden bildirilecektir.

İRTİBAT TELEFONLARI
Atilla ENCİM: 0 505 621 68 07

Göksel GÖRÜMLÜ: 0 541 934 87 51

Barış SAVAŞ: 0 532 300 10 60

1.burhaniye-bisiklet

BU HABERE EMOJİYLE TEPKİ VER!

+11

+10

+10

+10

+10

+10

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

SON HABERLER

Sarı Mayolu Tony Martin Köprücük Kemiğini Kırdı

Fransa Bisiklet Turu’nun 6. turunu Etixx-Quick Step ekibinden Zdenek Stybar kazandı. Abbeville ile Havre arasında koşulan 190,5 kilometrelik 6. etap beklenenin tersine sakin geçti. Meteoroloji...

En Güçlü Sprinter Andre Greipel

Fransa Bisiklet Turu’nun 5. etabını André Greipel kazandı. Lotto-Soudal ekibinin sprinter’ı 2. etabın ardından Arras ile Amiens arasında koşulan 189 kilometrelik 5. etabın da...

Fransa Bisiklet Turu’nda ‘Sarı Mayo’ 2013 Şampiyonu Froome’a Geçti

Fransa Bisiklet Turu’nun üçüncü etabını Katusha takımından İspanyol Joaquim Rodriguez kazandı. Belçika’nın Antwerp kenti ile Huy yerel yönetimi arasındaki yarışmaya, bitime 60 kilometre kala meydana...

Tour De France’ın 2. Etabı Sonunda Sarı Mayo Fabian Cancellara’nın Oldu

Fransa Bisiklet Turu’nun 2. etabını, Lotto-Soudal takımından Alman Andre Greipel kazandı. Hollanda’nın Utrecht kenti ile Zelanda bölgesi arasındaki 166 kilometrelik parkurda koşulan yarışı 3 saat...