26 Mayıs 2020
Ana Sayfa Güncel Haber Konya'da "Bisikletle Her Yere" Fotoğraf Sergisi Açıldı

Konya’da “Bisikletle Her Yere” Fotoğraf Sergisi Açıldı

Karatay TOKİ Anadolu Lisesi tarafından yürütülen “Bisikletle Her Yere” kampanyası kapsamında fotoğraf sergisinin açılışı yapıldı.
Sergide Türkiye ‘nin pek çok ilinden ve yurt dışından 32 fotoğraf sergilendi.
Kampanya danışman öğretmeni Kıymet Tekinyer, yaptığı konuşmada, bisiklet tutkunlarının gönlünü fethederek kampanyaya sanatsal bir yön katmayı düşündüklerini, sergi organizasyonunun bu sayede ortaya çıktığını söyledi.

ar ve yağmurda bebekleriyle bisiklet kullanan insanların fotoğraflarını da sergiye ekleyerek, insanları bisiklete binmeye daha çok teşvik etmeyi amaçladıklarını belirten Tekinyer, şöyle devam etti:
“Bisiklet konusunda uzman değiliz, fotoğrafçı da değiliz. Sosyal medyada Bisiklet Fotoğrafları Paylaşım Platformu, Doğadaki Bisikletli ve Diyarbakır Bisiklet Derneği gruplarına çağrı yaptık, destek istedik.

Kırmadılar fotoğraflarıyla kampanyamıza destek oldular. İstanbul , Manisa, İzmir, Antalya, Diyarbakır, Mardin ve Bursa’dan pek çok kişiden fotoğraflar gönderildi. Fotoğraf paylaşım sitesinden Newyork, Amsterdam ve Kophenag şehirlerindeki fotoğrafçılarla iletişime geçerek, desteklerini aldık.”
Açılışa, Bisiklet Federasyonu İl Temsilcisi Tevfik Erdoğdu, Bisiklet Sporunu Kalkındırma Derneği Başkanı Fatih Yılmaz, milli bisikletçiler, Konya MTB Team grubu üyeleri katıldı.

bisiklet-her-yerde1
Image00006 Image00007 Image00008 Image00009 Image00010 Image00001 Image00002 Image00003 Image00004 Image00005

BU HABERE EMOJİYLE TEPKİ VER!

+10

+10

+10

+10

+10

+10

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

SON HABERLER

Sarı Mayolu Tony Martin Köprücük Kemiğini Kırdı

Fransa Bisiklet Turu’nun 6. turunu Etixx-Quick Step ekibinden Zdenek Stybar kazandı. Abbeville ile Havre arasında koşulan 190,5 kilometrelik 6. etap beklenenin tersine sakin geçti. Meteoroloji...

En Güçlü Sprinter Andre Greipel

Fransa Bisiklet Turu’nun 5. etabını André Greipel kazandı. Lotto-Soudal ekibinin sprinter’ı 2. etabın ardından Arras ile Amiens arasında koşulan 189 kilometrelik 5. etabın da...

Fransa Bisiklet Turu’nda ‘Sarı Mayo’ 2013 Şampiyonu Froome’a Geçti

Fransa Bisiklet Turu’nun üçüncü etabını Katusha takımından İspanyol Joaquim Rodriguez kazandı. Belçika’nın Antwerp kenti ile Huy yerel yönetimi arasındaki yarışmaya, bitime 60 kilometre kala meydana...

Tour De France’ın 2. Etabı Sonunda Sarı Mayo Fabian Cancellara’nın Oldu

Fransa Bisiklet Turu’nun 2. etabını, Lotto-Soudal takımından Alman Andre Greipel kazandı. Hollanda’nın Utrecht kenti ile Zelanda bölgesi arasındaki 166 kilometrelik parkurda koşulan yarışı 3 saat...