Hakkımızda

Bisiklet sporu ile ilgili tüm haberleri en hızlı ve tarafsız şekilde paylaşmayı hedefleyen Bisiklet Haber Haziran 2009’da ilk yayın hayatına başladı. Bisiklet sporu başta olmak üzere bir çok benzer spor konusunda ülkemizde yaşanan haber eksikliğini gidermeyi ilke edinerek yayın hayatına başlayan Bisiklet Haber, 10 senelik uzun bir yayın hayatından sonra bugün Türkiye’de bisiklet haberleri konusunda ilk akla gelen haber portallarından biridir.

Bisiklet Haber içerik olarak bisiklet kullanan toplumları, bisiklet yarışlarını, bisiklet turlarını, teknoloji ve donanım gibi merak edilen konular başta olmak üzere a’dan z’ye bisiklete dair herşeyi takipçileriyle buluşturarak bisikletli yaşam ve hayat tarzının yaygınlaşması için öncü ve örnek olmaya çalışıyor. Bisikleti seven, merak eden, öğrenmek isteyen, ilgilenen ve soruşturan tüm bisiklet severlere keyifle hizmet veriyor.

Bisiklet Haber sadece kendi haberlerini değil okuyucularından gelen gezi, tur, yarış vb. tüm haberleride sitesinde okuyucularıyla buluşturup, bisiklet severlerin vazgeçilmez uğrak noktası olmayı hedeflemektedir.

Bisiklet konusunda en hızlı ve zengin haber kaynağınız sloganıyla Bisiklet Haber bir çok Üniversiteden başarılı haberciliğinden dolayı plakete layık görüşmüştür.

Sizde bisiklet sporunu yakından takip etmek ve bisiklete dair tüm haberleri ilk öğrenen olmak istiyorsanız takipte kalın.